Eskişehir şehir içi nakliye hizmetimiz hem küçük hem büyük aralarla her mahallede yapılmaktadır. Parça eşya taşımacılığı,öğrenci eşya taşımacılığı,komple ev taşımacılığı gibi hizmetlerimiz için 7/24   bize ulaşabilirsiniz. Eskişehir yerel taşıma  sırasında sade araç yada elemanlı araç temin etme imkanımız vardır.  Eskişehir kargo ve ambar usulu de çalışan Takva  yüklerinizi adresten alır ve adresiniz teslim eder. Taşıma esnasında kapalı yada açık araç seçeneklerimiz mevcuttur.

Parça yüklerinizi şehir içinde yada Eskişehir şehirler arası nakliyat işlerinde kullanılmaktadır. Her türlü parça yükleriniz değerinde alınarak adreslerine teslim edilir.Eskişehir mini nakliye işlerinizde sizlere mesafe  ve yük bazında uygun araçlar temin edebilmekteyiz.

Eskişehir Küçük Nakliye

Eskişehir küçük nakliyeciler  ve küçük kamyonet ile nakliye yapan firmalar arasında her ebat araca sahip tek firmayız.  Eskişehir mini nakliye ile küçük nakliye işleriniz kolaylıkla yapabilmekteyiz . Eskişehir odunpazarı nakliye işlerinizde bize ulaşın.